Знімні пластинкові протези

Знімні пластинкові протези
Знімні зубні протези використовуються при повній або частковій втраті зубів, особливо щодо втрати жувальних зубів. Знімні протези можуть використовуватися навіть в разі втрати одного жувального зуба.
Знімні зубні протези.
В арсеналі сучасної стоматології є технології виготовлення знімних протезів, що володіють надзвичайним зручністю, високою зносостійкістю та естетичними властивостями. Громіздкі і непривабливі знімні протези, які наші дідусі і бабусі на ніч залишали в склянці з водою, назавжди пішли в минуле.
Повні знімні пластинкові протези застосовуються при повній відсутності зубів на одній або обох щелепах. Їх завдання – заповнити відсутність всіх зубів. Часткові знімні протези застосовуються при відсутності одиничних зубів чи групи зубів в зубному ряду. Даний вид протезів використовується при втраті основних жувальних зубів і при дефектах зубних рядів великої протяжності. Вони також можуть використовуватися як тимчасовий протез або при відсутності одного зуба.

Пластинкові часткові протезиіспользуются для відновлення втрачених фрагментів зубного ряду і є найбільш простими і доступними за ціною.

Поділитись у соціальних мережах
Стоматологічний інформатор
Додати коментар