Прикраси зубів

Зубні прикраси (інша назва – скайси) можуть бути: золоті, накладки з включенням в них дорогоцінних і напівкоштовних каменів, діамантові накладки різних форм і розмірів, можуть застосовуватися і не дорогоцінні метали і камені.

Стоматологічні Асоціації по всьому світу підтримують це новий напрямок в моді. Очікується, що в найближчі п’ять років від 1 до 2% населення Європи прикрасять свої зуби таким способом.

Скайси наклеюються на поверхню натурального зуба (не йдуть на порцелянові коронки) за допомогою сертифікованих медичних матеріалів (протруювання, бонд, адгезив). Процедура установки така ж, як і процедура установки ортодонтичних брекетів. Ця процедура абсолютно нешкідлива для емалі зуба і займає всього 10 хвилин.
Прикраса буде триматися на зубі до тих пір, поки Ви самі не вирішите його зняти.
Найбільш поширені запитання:
Що таке Скайси?
Дуже маленькі ювелірні прикраси, виготовлені спеціально для установки на зуби.
Як кріпляться Скайси?
Процедура установки така ж, як і процедура установки ортодонтичних брекетів. Не ушкоджує зуб і дозволяє легко зняти прикрасу.
Чому немає просто діамантів?
Щоб діаманти давали добре впізнаване мерехтіння, проводиться їх конусоподібна огранювання. Тому, щоб прикраса могла бути встановлено на зуб, ми помістили діаманти в золоту оправу з плоскою задньою поверхнею. В іншому випадку потрібно було б свердління отвору на зубі, чого ми вважаємо за краще уникнути.

Як довго Скайси тримаються на зубі?

Прикраса, встановлене відповідно до нашими інструкціями на натуральний зуб і на порцелянові коронки триматиметься до тих пір, поки Ви самі не вирішите його зняти.

Чи зашкодить прикраса зуб?

Ні! Скайси клеяться на емаль також як ортодонтический брекет.

Як зняти Скайс?

Зняття повинен здійснювати професійний стоматолог. Прикраса знімається з зуба також як і брекети. Далі відполірувати весь композит. Зуб шліфується і полірується. Зауважте: забирається тільки матеріал, не емаль!

Чи заважає Скайс чистити зуби?

Ні, наявність прикраси лише спонукає до догляду за зубами, тому що привертає більше уваги до усмішці.

Чи можлива професійна чистка зубів?

Так. Скайс не заважають лікаря-гігієніста виконати всі маніпуляції належним чином. Частина поверхні зуба під прикрасою герметично закрита і, таким чином, захищена від проникнення бактерій. Якщо є необхідність полірування навколо скайсами, використовується більш м’який наконечник.

Чи можуть Скайси створювати відчуття незручності?

Товщина скайсами всього 0,5 мм. Зазвичай вони відчуваються пару днів після установки, але незабаром до цього відчуття звикають.

Чи допускається встановлювати Скайси підліткам?

Немає ніяких заборон, але слід завжди отримувати згоду батьків на постановку прикраси.

Поділитись у соціальних мережах
Стоматологічний інформатор
Додати коментар