Фторування зубів

Застосування фторидів є на сьогоднішній день одним з небагатьох науково обгрунтованих і доведених методів ефективної карієс профілактики. Розширення наших знань і розуміння механізмів захисної дії фторидів у

чому змінило ставлення до різних методів фтор профілактики. Використання фторид містять засобів гігієни порожнини рота зараз становить основу будь-якої карієс профілактичної програми.

Фтористі кислотні сполуки, або препарати APF, використовувалися в стоматологічній практиці протягом десятиліть, а з 1968 року вони схвалені Американської стоматологічної асоціацією як ефективний засіб для профілактики каріеса.APF фторування зміцнення емалі профілактика карієсу

Використовуваний в клініках «Стоматологічна допомога» фтористий кислотний APF-гель Dental Resources виробництва Keystone Industries (США) безпечний для пацієнтів та ефективний в профілактиці карієсу при використанні під наглядом стоматолога.

Фторування зубів рекомендується в наступних випадках:

• Профілактики карієсу у дітей і дорослих
• Перед ортодонтичним лікуванням
• Зміцнення емалі до і після процедури відбілювання
• Зміцнення емалі для чутливих зубів
• Заповнення мінерального складу зубів у вагітних жінок
Згідно з міжнародними дослідженнями, профілактичне застосування фтористого apf гелю знижує захворюваність карієсом на 65% серед дітей і дорослих. Профілактика карієсу за допомогою АПФ гелю для зубів також знижує ймовірність появи вторинного карієсу, дозволяє зберегти здоров’я зубів вагітним жінкам.

Поділитись у соціальних мережах
Стоматологічний інформатор
Додати коментар