Зуби свідчать про якість життя

Наші зуби є важливою частиною нашої краси. Вони забезпечують якість життя і впевненість у собі. Вони дозволяють нам отримувати задоволення від їжі і говорити виразно, а також дозволяють нам зустрічати будь-які Яїк повсякденні і незвичайні ситуації з інтересом і задоволенням. Простіше кажучи, неушкоджені і красиві зуби – це додаткова впевненість в собі. Це стає очевидним, коли ми втрачаємо зуби, або коли їх заміна звичайними мостами і зубними протезами викликає проблеми.

Здорові зуби не варто сприймати як належне.

Життя залишає сліди на наших зубах. Хвороби зубів і ясен поруч з випадковими пошкодженнями можуть привести до втрати зубів. Відсутність зубів проявляється не тільки естетично, але також і функціонально, викликаючи різні обмеження. Звичайний зубний протез може вирішити проблему, але часто викликає проблеми в віддаленому періоді. Навіть після втрати декількох або всіх зубів, бажання поїсти з задоволенням і бути в змозі говорити і сміятися все ще можна забезпечити. Зубні імплантати – природний шлях до вільного життя.

Ось уже понад сорок років зубні імплантати дозволяють замінити зуби повністю і надовго. Зубні імплантати піддаються науковим дослідженням та випробуванням і успішно використовувалися в лікуванні зубів протягом багатьох десятиліть. Вони замінюють один або більше втрачених зубів надійно утримують в роті зубні протези. Імплантат бере на себе функцію кореня зуба і таким чином стає основою для зубного протеза. Тільки в Австрії, в 2005 році було успішно встановлено більше 35 000 імплантатів. Нарешті, що важливо, зубні імплантати стають як ніколи популярними завдяки переконливим показниками успішного лікування – понад 96%.

І для Вас зубні імплантати можуть стати можливістю повернути кращу якість життя, впевненість в собі і природні відчуття.

Міжнародна компанія Straumann пропонує фахівцям-стоматологам продукцію і послуги з реставрацій з опорою на імплантати. Ця продукція і послуги дозволяють успішно лікувати пацієнтів і істотно підвищувати якість їх життя.

За рахунок концентрації уваги на основній діяльності підтримується вже досягнута динаміка зростання. Оскільки компанія Straumann переконана, що в подальшому все більше біотехнологічних процесів буде застосовуватися при реставрації зубів і в суміжних сферах, компанія уважно стежить за розробками в цьому напрямку і поступово створює необхідні «know-how». Тісна співпраця з ITI (International Team for Implantology), провідними клініками, дослідницькими інститутами та університетами є гарантією того, що наша нова продукція розробляється і проводиться відповідно до новітніх відкриттів в науці і в клінічних дослідженнях. Метою компанії є підтримка своєї позиції в якості кращої компанії-виробникам і становлення лідером на ринку в сфері дентальної імплантації. Ми переконані, що спрямованість нашої діяльності на потреби наших клієнтів є найкращою гарантією того, що всі наші посередники – працівники, власники акцій, постачальники, органи управління і громадськість – будуть задоволені.
Концепція продукції Straumann

Надійність. Простота. універсальність

Маючи більш ніж 20 років досвіду клінічних випробувань, які узагальнено більш ніж в 3000 незалежних наукових публікацій, компанія Straumann пропонує найбільш документовану, клінічно перевірений практикою систему дентальної імплантації Straumann.

Функціональність інновацій Straumann, або продукції або методів лікування, заснований на простому принципі – все повинно відповідати наступним трьом основним вимогам: надійність, простота і універсальність.
Надійність
Імплантати, розроблені для оптимального відповідності природних тканин
Прискорений час загоєння
Використання з’єднання типу конуса Морзе для забезпечення максимальної стабільності
Простота
Логічна структура компонентів системи
Простий хірургічний протокол
Єдиний набір хірургічних інструментів
Універсальність
Успішні результати при будь-яких показаннях
Свобода вибору хірургічного втручання
Широкий спектр варіантів протезування

Поділитись у соціальних мережах
Стоматологічний інформатор
Додати коментар