Ортодонтичні рекорди

У зв’язку з високою популярністю ортодонтичного лікування на Заході, в мережі існує безліч інтернет-спільнот, які об’єднують ортодонтичних пацієнтів. Цілком природним було поява на них спеціальних розділів, де пацієнти ділилися б власними рекордами на ниві ортодонтії.

Ми відібрали, на наш погляд, найбільш цікаві досягнення. Хоча і в них потрібно зробити акцент на те, що представлені вони в основному самими пацієнтами або їхніми родичами, що може цілком знизити їх достовірність.

Звичайно, здебільшого цих рекордів пишатися не можна, тому що зазвичай «най-най-най» пацієнти просто не дотримувалися рекомендацій ортодонта. І, якщо Ви тільки збираєтеся почати лікування, краще орієнтуватися не на «рекордні» терміни, а на середній час лікування – 1,5-2 року. Але якщо Ви вже є ортодонтичним пацієнтом, а свідомість великого терміну, що залишився до кінця лікування, раптово стало обтяжувати, просто зайдіть в цей розділ. Хіба все так погано?

Наймолодший пацієнт:

Дівчинка носила брекети з 6 років, але після закінчення лікування не захотіла з ними розлучатися і носила до 15. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Найтриваліше лікування:

Хлопчик носив брекети і лицьову дугу протягом 6 років і 5 місяців, потім ретенційний апарат два роки. Пацієнт не дотримувався рекомендацій лікаря, що призводило до відклеювання брекетів і поломки апаратури. Повний час лікування склало 9 років і 8 місяців. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Дівчинка в 14 років почала лікування, яке тривало протягом 8 років і чотирьох місяців, включаючи 3 з половиною роки носіння лицьової дуги. Фіксація була проведена за тиждень до середньої школи (амер. High school), а зняття – в різдво, коли дівчинка вже вчилася в університеті (амер. Graduate school). Випадок повідомлений родичами пацієнта.

Дівчинка в 8 початку лікування на брекет-системі, що тривало 8 років і включало застосування лицьової дуги з високою тягою протягом двох з половиною років. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Молода людина в 15 років почав лікування, що тривало протягом 12 років. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Молода пацієнтка в 15 років почала лікування, що тривало протягом 7 років, включаючи 4 з половиною роки носіння лицьової дуги, два роки з яких вона була фіксованою. Так само за час лікування вона користувалася різними знімними апаратами і еластиком, пройшла два хірургічних втручання. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Перша фаза лікування молодої людини була розпочата у віці 11 років, з використання верхнього та нижнього знімних апаратів, і тривала три роки. Друга фаза була розпочата у віці 18 років, з використанням знімного апарату на верхню щелепу, і тривала чотири роки. Третя фаза лікування знадобилася в 36 років, коли пацієнту була зафіксована брекет-система на верхню щелепу і знімний апарат на нижню. Ця фаза включала в себе використання швидкого піднебінного розширювача і еластиком, і закінчилася через два роки, після чого пацієнт ще протягом півроку носив ретенційний апарат. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Хлопчикові була зафіксована брекет-система в 6 років, в 7 років була проведена фіксація лицевої дуги, яку видалили тільки в 14 років, перед закінченням лікування, що тривав 8 років. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Молода людина почала двофазне лікування в 11 років, що тривало 7 з половиною років, що включає 5 років носіння лицьової дуги. В ході лікування пацієнту було проведено три хірургічні операції, що включають зменшення розмірів верхньої щелепи і збільшення розмірів нижньої. У зв’язку з появою трьох, пацієнт готується до третьої фази лікування. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Самою велику кількість звернень до лікаря-ортодонта:

Почавши в 7 років, до 20 років дівчина закінчила вже три ортодонтических лікування, з використанням різних знімних апаратів, і зараз готується до четвертого. Випадок показаний по шведському телебаченню.

У 26 років почавши лікування, зараз молода людина проходить вже четверту фазу. Останні 18 місяців він використовував лицьову дугу з високою тягою, а так само різних види еластичної тяги. Після закінчення, приблизний час лікування складе 7 років і 9 місяців. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Найбільша кількість еластичних кілець:

У 15 років встановивши брекет-систему, молода людина в ході її користувався одночасно вісьмома еластиком. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Пацієнтка 16 років в ході ортодонтичного лікування одночасно користувалася 12 еластичними кільцями, лицьової дугою і платівкою з накусочной майданчиком. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Хлопчик, в 13 років почавши ортодонтичне лікування, використовував одночасно 12 еластичних кілець і фіксовану лицьову дугу. Випадок повідомлений самим пацієнтом.

Рекорди зібрані по матеріалам сайту Mouth Jewelry

Поділитись у соціальних мережах
Стоматологічний інформатор
Додати коментар